4 LATA GWARANCJI NA SEATA także na Moto Show w Szczecinie

To przyjemne uczucie, wiedzieć że Twój samochód jest zabezpieczony przed kosztami niespodziewanych napraw. Teraz wszystkie nowe samochody SEAT objęte są gwarancją przez 4 lata lub do 120 000 kilometrów przebiegu (w tym pierwsze dwa lata bez limitu przebiegu). Gwarancja nie ma ograniczeń terytorialnych.
Jeżeli w tym okresie ujawni się usterka spowodowana wadą fabryczną lub materiałową, pracownik Punktu Serwisowego SEAT (niezależnie od tego czy samochód został zakupiony w tym właśnie punkcie) przeprowadzi bezpłatną naprawę gwarancyjną.

Niezawodność w standardzie bez dopłat to:

Pełen spokój dzięki darmowym naprawom gwarancyjnym przez 4 lata / 120 000 km (w tym pierwsze 2 lata bez limitu przebiegu).
Bezpieczeństwo i profesjonalizm napraw przeprowadzanych przez wykwalifikowanych pracowników Punktu Serwisowego SEAT przy wykorzystaniu wyłącznie oryginalnych części zamiennych.
Wygodna i prosta procedura wykonywania napraw. Wystarczy skontaktować się z wybranym Punktem Serwisowym SEAT i zabrać ze sobą kartę gwarancyjną.
Pewność utrzymania gwarancji na pojazd w przypadku jego odsprzedaży w okresie gwarancyjnym. Gwarancja przypisana jest do samochodu, a nie do właściciela.

Ograniczenia:

Części podlegające naturalnemu zużyciu wraz z eksploatacją pojazdu są wyłączone z ochrony gwarancyjnej.
Jeżeli dokonałeś modyfikacji pojazdu, przy użyciu części i akcesoriów innych niż Oryginalne Części Zamienne SEAT i Oryginalne Akcesoria SEAT, możesz ponieść koszty demontażu tych modyfikacji, jeżeli tego będzie wymagała naprawa.
Uszkodzenia spowodowane wypadkiem, kolizją drogową, lub klęską żywiołową nie są objęte gwarancją.

Gwarancja na powłokę lakierową jest taka sama dla wszystkich modeli i wynosi 3 lata od daty rozpoczęcia gwarancji.
W przypadku ujawnienia się defektu w okresie gwarancyjnym, pracownik Punktu Serwisowego SEAT bezpłatnie przeprowadzi niezbędne naprawy.

Ograniczenia:
Defekt musi zostać zgłoszony do Punktu Serwisowego SEAT jak tylko zostanie wykryty. Oczywiście musi to nastąpić w okresie trwania gwarancji.
Defekt nie może być spowodowany czynnikiem zewnętrznym takim jak wypadek czy klęska żywiołowa (gradobicie, powódź itp.). Ocena przyczyny zostanie przeprowadzona przez pracownika Punktu Serwisowego SEAT podczas inspekcji pojazdu.

Wszystkie obecne modele SEAT-a są w pełni zabezpieczane przed korozją perforacyjną podczas procesu produkcji. Gwarancja ta chroni przed perforacją spowodowaną penetracją rdzy od środka pojazdu do powierzchni przez 12 lat od daty rozpoczęcia gwarancji.
Nowoczesna technologia produkcji stosowana przez markę SEAT ogranicza do minimum szansę wystąpienia korozji perforacyjnej w okresie gwarancyjnym.
Mimo to, w przypadku wystąpienia takiego zdarzenia, pracownik Punktu Serwisowego SEAT przeprowadzi, nieodpłatnie, niezbędne naprawy.

Ograniczenia:
Defekt musi zostać zgłoszony do Punktu Serwisowego SEAT jak tylko zostanie wykryty. Oczywiście musi to nastąpić w okresie trwania gwarancji.
Perforacja nie może być spowodowana uszkodzeniem pojazdu ani niedostatecznym dbaniem o konserwację
i serwis pojazdu.
Reklamowany fragment karoserii nie może być wcześniej poddany naprawie poza Punktem Serwisowym SEAT.
Wszystkie naprawy zostaną przeprowadzone, zgodnie z technicznymi wytycznymi producenta, przy użyciu wyłącznie oryginalnych części i materiałów w celu utrzymania pierwotnego poziomu ochrony antykorozyjnej.

Jeżeli czas trwania gwarancji zbliża się, w przypadku Twojego pojazdu, ku końcowi odwiedź zakładkę Program Gwarantowane Auto by dowiedzieć się jakie masz możliwości przedłużenia ochrony gwarancyjnej. .Udostępnione ze strony w ww.seat-auto.pl/

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress