MECENAT MIASTA SZCZECIN NAD TARGAMI MOTOSHOW SZCZECIN

Prezydent Miasta Szczecin objął mecenatem nasza imprezę Moto Show Szczecin 2015, odbywającej się w dniach 10-12 kwietnia 2015 roku na terenie Międzynarodowych Targów Szczecińskich przy ulicy Struga 6-8 w Szczecinie.
Prawo przyznania Mecenatu Miasta jako wyróżnienia podkreślającego szczególny charakter wydarzeń,
projektów, przedsięwzięć, a także ukazujących się publikacji przysługuje wyłącznie Prezydentowi
Miasta. Prezydent Miasta przyznaje Mecenat Miasta przedsięwzięciom realizowanym na terenie Gminy
Miasto Szczecin oraz poza jej granicami administracyjnymi przez instytucje, organizacje pożytku publicznego,przedsiębiorstwa, związki i stowarzyszenia twórcze oraz zawodowe, a także pełnoletnie osoby fizyczne.

Mecenat Miasta może być przyznany wydarzeniu, projektowi, przedsięwzięciu, publikacji z ważnych
obszarów aktywności tj. kultura i sztuka, biznes, nauka, marketing, turystyka itp., spójnym z celami strategicznymi Strategii Rozwoju Szczecina 2025,długoterminową Strategią Zarządzania Marką Szczecin Floating Garden 2050 Projekt, założeniami promocyjnymi Miasta Szczecin, które przyczynia się do budowania renomy miasta i jego promocji na arenie krajowej i międzynarodowej.
Organizator wydarzenia, projektu, przedsięwzięcia, a także wydawca publikacji, któremu nadane
zostało wyróżnienie zobowiązany jest do prawidłowego oznakowania wszystkich materiałów promocyjnych,reklamowych i informacyjnych przekazanymi przez Miasto logotypami.
Prezydent Piotr Krzystek jest znanym i zapalonym fanem motoryzacji, więc zabiegamy o możliwość zobaczenia w aucie wyścigowym – na miejscu pilota rajdowego bądź za kierownicą Monster Trucka na terenie Areny pokazów.

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress