EXTREME MOTOBOYZPL NA AUTOSHOW

Klub Sportowy MotoBoyzPL na AUTOSHOW !!!

Klub założony przez pasjonatów sportów motorowych takich jak Motocross oraz Enduro. Niedługo później dołączyli do nas zawodnicy Motocykli Klasycznych.

Na początku zebrało się kilka osób aby wspólnie tworzyć grupę trenującą i przygotowującą się do zawodów , ale szybko przerodziło się w całkiem spory klub, liczący obecnie około 80 członków. W teemie jest kilku pasjonatów MX, kilku Hard Enduro i kilku uwielbiających stare motocykle wyścigowe. Od niedawna są posiadaczami kilku hektarów terenu , na którym zbudowali 3 tory aby móc szkolić się w jeździe enduro i motocross. Od najmłodszego do najstarszego. 7 lat to dolna granica jaką ma zawodnik MX , najstarszy z nich to ponad 40 letni weteran jazdy enduro.

Ich dorobek jest bardzo mocną kartą nie tylko na terenie Polski ale i za granicami. Startowali w kilku imprezach organizowanych przez największy koncern jakim jest Red Bull / Red Bull Megawatt / King Of The Hill / Charlotta Enduro Extreme/ Rajd Kociewski / Enduro Motoboyz Challenge / Dynamit Enduro / Battle Of Viings oraz wiele innych mniejszych eventów.

Są organizatorami wielu imprez motorowych oraz ambasadorami marki MotoBoyz , promującej sporty motorowe.

Podczas AUTOSHOW grupa zaprezentuje specjalne pokazy na torze trial owym – niesamowita widowiskowość i dawka adrenaliny. Pokazy zawody w dniach 14-15 października 2017 na terenie targów.

Szczegóły już wkrótce.

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress