Hyundai Tucson notuje rekord

Hyundai Tucson jest najlepiej sprzedającym się modelem Hyundaia w Europie od momentu wprowadzenia na rynek we wrześniu 2015. Na nowego kompaktowego SUV-a złożono już ponad 85 tys. zamówień w całej Europie. Flagowy model Hyundaia produkowany jest w czeskiej fabryce w Noszowicach która w swoim dorobku ma prawie 2 mln aut.

Kilka informacji o modelu:
Atrakcyjna i opływowa sylwetka nowego Tucsona to nie tylko kwestia estetyki. To również wynik poprawionego czołowego współczynnika oporu powietrza (Cx), który wraz z szerszym rozstawem kół poprawia stabilność pojazdu przy dużych prędkościach. Lepsze wyniki uzyskano dzięki ukształtowaniu przedniego zderzaka, obniżonej linii słupka A, tylnym i bocznym spoilerom oraz zoptymalizowanej aerodynamice podwozia.

WNĘTRZE NOWEGO TUCSONA. Zajrzyj do środka nowego Tucsona. Jego przestronne, bogate wnętrze dostępne jest w czarnym lub beżowym wykończeniu. Szeroko otwierające się panoramiczne okno dachowe wypełnia kabinę światłem. Jest w nim też mnóstwo przestrzeni bagażowej dostępnej dzięki automatycznej, bezdotykowej tylnej klapie.

Inteligentna klapa bagażnika otwiera się automatycznie, gdy kluczyk zbliżeniowy znajdzie się przez 3 sekundy w pobliżu tylnej części Tucsona. Dzięki temu z łatwością zapakujesz ciężkie lub duże ładunki. Dzięki tylnej kanapie dzielonej w proporcji 60:40 możesz szybko i łatwo dostosować przestrzeń bagażową do swoich potrzeb.

7 biegowa skrzynia biegów.Szybkie zmiany, doskonała dynamika i niskie zużycie paliwa. To efekt połączenia nowej jednostki 1.6 T-GDI z nową dwusprzęgłową przekładnią 7-biegową (DCT).

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress