MOTOSHOW MAGNOLIA SZCZECIN 2016

Zapraszamy do udziału w targach Motoshow Magnolia 2016r. Jak zawsze przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji i nowości. Ta edycja będzie wyjątkowa gdyż na terenie targów zlokalizowana będzie baza 36 Rajdu Magnolii oraz odcinek specjalny.
Impreza odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Szczecińskich (MTS) przy ulicy Struga 6-8.
Targi zajmują teren ponad 25’000m2 a dzięki swojej rozległości i bogatej ofercie są największym tego typu wydarzeniem w naszym regionie.
W hali ustawimy stoiska dilerów oraz firm z branży motoryzacyjnej a teren zewnętrzny stanowić
będzie areną do pokazów i prezentacji motoryzacyjnych.
36. Rajd Magnolli,najważniejszego rajdu w naszym regionoe zaraz po rajdzie BAJA POLAND to baza rajdu, start honorowy,odcinek specjalny rajdu, arena pokazów, oraz stoiska zewnętrzne.
Dzięki rozległemu i wszechstronnemu terenowi Motoshow to niepowtarzalne wydarzenie motoryzacyjne oraz okazja do prezentacji oferty, która wymaga przestrzeni.
Na zewnątrz budujemy dodatkowo tor offroad, najazd i skocznię dla motorów do celów FMX, arenę pokazów kaskaderskich, stunt itp oraz scenę. Pozostała część to stoiska targowe, część gastronomiczna oraz parking. Prezentacja znanych marek i firm na terenie zewnętrznym doskonale uzupełniają ofertę dilerów.

Dwie sceny, ciągły i ciekawy program gwarantuje dużą liczbę odwiedzających.
Spodziewamy się 20 000 odwiedzających, więc sukces udziału w Targach gwarantowany !

Drewnikowski

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress