PIOTRUŚ POMAGA LENCE

PIOTRUŚ POMAGA LENCE!
Szanowni Panstwo,
Wspolnymi silami Przyjaciele Power of Friends wraz z Piotrusiem, który wyjechał już do USA na operacje – organizuja impreze charytatywna dla Lenki Wawrzyckiej z Przybiernowa w województwie zachodniopomorskim,, ktora ma na celu pomoc w uzbieraniu srodkow na leczenia Raka Siatkowki Obuocznej.
Rodzice skonsultowali juz przypadek córki z wybitnym specjalista DR. Abramsonem z Nowego Yorku. Otrzymali kosztorys na bardzo drogie leczenie.
LENKA PILNIE POTRZEBUJE JESZCZE 175 000.000 PLN . W przypadku nie podjecia kosztownego leczenia dziewczynka bedzie narazony na utrate wzroku lub zycia.
Zwracamy się do Państwa, do ludzi życzliwych i wyrozumiałych z prośbą o wsparcie tej szlachetnej inicjatywy podczas Wieczoru Premier w dniu 8 kwietnia 2016 roku podczas Motoshow Magnolia.
Będzie przeprowadzona podczas wieczoru kwesta oraz licytacja cennych koszulek znanych sportowców min mistrza świata Rafała Majki.
Prosimy o wszelkiego rodzaju sponsorowanie oraz pomoc finansowa w pozyskaniu funduszy na leczenie Raka Siatkowczak Obuoczny.
Donacje prosimy przesyłać na adres:
Fundacja Siepomaga
Bank BPH: 65 1060 0076 0000 3380 0013 1425
Tytułem: 3855 Lena Wawrzycka darowizna
IBAN: PL SWIFT: BPHKPLPK
SMS na nr: 72365 o treści: S3855
Koszt 2,46 pln brutto z vat

lenka wawrzycka

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress