PREZENTACJA KOLEJNEGO WYSTAWCY AUTOSHOW – FIRMY AUTONOVUM

SALON AUTONOVUM.

Salon samochodów używanych Autonovum oraz usługi towarzyszące sprzedaży aut to idea, która zrodziła się z naszych doświadczeń zawodowych. Od lat związani jesteśmy z branżą motoryzacyjną. Znamy ją od podszewki, zarówno od strony rynku wtórnego aut, jak i ich finansowania. Dzięki syntezie naszych umiejętności, pasji motoryzacyjnych i wiedzy mogliśmy

stworzyć salon, w którym nie tylko można kupić auto pewne i tańsze, niż nowe, ale także znaleźć wyjątkową paletę usług, która pozwoli zaoszczędzić czas i pozbyć wszelkich obowiązków wynikających z posiadania auta. Marka Autonovum to gwarancja jakości aut, rzetelności usług i profesjonalizmu obsługi. Jesteśmy dumni z tego, że możemy ją tworzyć.

Autonovum to także autodetailing.

CZYM JEST AUTODETAILING?

Usługa, którą oferujemy, a mówimy o detailingu, to rozbudowany i skomplikowany system pielęgnacji wewnątrz i na zewnątrz aut. Jest to zoptymalizowany proces kompleksowego czyszczenia, renowacji i konserwacji auta lub jego elementów w celu podniesienia walorów estetycznych i użytkowych pojazdu, a także przedłużenia jego żywotności. Czas poświęcony na jego wykonanie pochłania, w zależności od rodzaju usługi, od kilku godzin do nawet kilku dni.

Spośród szeregu usług, które oferujemy, wspólnie ustalamy, które procesy zastosujemy przy Twoim samochodzie, aby uzyskać oczekiwany efekt. Nasza oferta skierowana jest zarówno do właścicieli aut nowych, jak i używanych. Celem każdej z tych usług jest perfekcyjne oczyszczenie i optymalne zabezpieczenie wszystkich elementów nadwozia i wnętrza auta oraz wydobycie głębi koloru i nadzwyczajnego połysku lakieru.

UŻYWANE AUTA Z 12 MIESIĘCZNĄ GWARANCJĄ

 

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress