SPECJALNA OFERTA GRUPY POLMOTOR NA TARGACH

Grupa Polmotor zaprezentuje podczas targów w bezkonkurencyjnych cenach następujące modele.
1. Renault Talisman
„Rasowy design, smukłe linie nadwozia, imponujący przód, eleganckie wnętrze i oryginalny układ świateł – nic dziwnego, że Bogusław Linda zdecydował się nim jeździć. Talisman to auto, które Cię wyróżni. Poznaj go w ten weekend na stoisku @renault Szczecin”
https://www.facebook.com/RenaultSzczecin
2. Nissan Leaf
„To zaskakujące ile można dokonać bez rury wydechowej! Poznaj w końcu najbardziej elektryzującego Nissana i zmień swój świat! Nissan LEAF tylko na stoisku @Nissan Polmotor”
https://www.facebook.com/Nissan.Polmotor
3. KIA Sportage
„Zdobyła mnóstwo nagród, porusza serca tak wielu i powraca w wielkim stylu – jeszcze wygodniejsza i pełna kolejnych innowacji. Sprawdź na własnej skórze dlaczego KIA Sportage wciąż cieszy się nieustannym uznaniem pasjonatów motoryzacji. Odwiedź stoisko @Kia Polmotor w ten weekend!”
https://www.facebook.com/Kia.Polmotor
4. Renaul Megane
„Przyjemność zależy również od komfortu, a zapewni go wysoka jakość i harmonia wnętrza. Przyjemne w dotyku materiały, wyrafinowane tapicerki, kierownica pokryta licową skórą, subtelne, chromowane elementy ozdobne. Przekonaj się sam – przyjdź, dotknij i poczuj Nowego Renault Mégane w strefie @Renault Szczecin”
https://www.facebook.com/RenaultSzczecin
Ceny targowe tylko na TARGACH MOTOSHOW MAGNOLIA SZCZECIN !
Dla nas nie ma niemożliwego, przyjdź do nas a wyjedziesz !

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress