SYLWETKA KOLEJNEGO WYSTAWCY AUTOSHOW – FIRMA STEAM&SHINE

STEAM&SHINE to Auto Detailing na najwyższym poziomie. Jesteśmy profesjonalnym zespołem kompleksowej kosmetyki samochodowej. Marka powstałą z pasji i zamiłowania do motoryzacji. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwala nam w sposób kompleksowy zadbać o powierzchnie zewnętrzne i wnętrze każdego auta. Nasza oferta skierowana jest zarówno do pojazdów nowych jak i używanych. Wysokiej jakości kosmetyki, najlepszy sprzęt specjalistyczny w połączeniu z fachową obsługą są gwarancją satysfakcji każdego klienta opuszczającego nasze studio.

Czym się tak naprawdę zajmujemy? Oprócz standardowego mycia oraz czyszczenia wnętrza zajmujemy się także przywracaniem aut do stanu niemalże fabrycznego. Renowacja lakieru, lamp, skóry, zabezpieczenia lakieru, wnętrza, felg, szyb, mycie silnika czy też dezynfekcja nawiewów i tapicerki. To wszystko nie stanowi dla nas problemu.

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy jak mocno zniszczony jest ich lakier bądź lampy. Nawet najbardziej zniszczony, matowy lakier nasz zespół specjalistów jest w stanie naprawić poprzez korektę i polerowanie lakieru. Dodatkowo stosując najgrubsze i najtwardsze zabezpieczenia na rynku w postaci powłok ceramicznych jesteśmy w stanie zabezpieczyć auto nawet do 5 lat. Jest to nowość na polskim rynku. Powłoka ceramiczna to trwała warstwa związana z lakierem, która zamienia sie w ciało stałe. Auto wtedy staje się bardziej odporne na uszkodzenia i zarysowania, nabiera szklistego połysku i głębi koloru, mycie staje się łatwiejsze, ponieważ brud nie przywiera do lakieru. To tylko kilka zalet tej nowej technologii.

To nie wszystko, stosujemy też bezbarwne folie ochronne, które są najlepszą ochroną na lata…

Jesteś ciekaw efektu? Potrzebujesz więcej informacji? Przyjedź i przekonaj sie lub odwiedź naszą stronę www.steamshine.pl lub Facebook .

STEAM&SHINE ul. Heyki 2.

T. 887 609 609

 

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress