SYLWETKA KOLEJNEGO Z NASZYCH WYSTAWCÓW – FIRMA R-MOTORS

R-Motors powstało z pasji do motoryzacji. Od ponad dekady rozwijamy się dla Was, tworząc miejsce, gdzie zgrana i pełna zaangażowania załoga jest do Waszej dyspozycji, rozwiązując bieżące problemy w serwisie, czy też spełniając najbardziej wyszukane zachcianki zwiększając moc w naszym laboratorium pomiarowym. Zawsze wykorzystując najnowocześniejsze i legalne rozwiązania.

Współpracujemy z najlepszymi firmami z branży z całego świata. APR, ECUTEC, B&C są naszymi stałymi partnerami, którzy motywują nas do ciągłego rozwoju. Jednocześnie gwarantują, że rozwiązania, które dla Was oferujemy są przemyślane i rygorystycznie sprawdzone, zanim wdrożymy je do oferty cywilnej.

Bez przerwy inwestujemy w siebie – dla Was, jesteśmy przekonani, że połączenie naszej pasji z profesjonalizmem jest gwarantem rzetelnie wykonanej usługi. Tysiące zadowolonych klientów nie tylko w Szczecinie jest dowodem, że misja i kierunek rozwoju, który obraliśmy na początku działalności był właściwy.

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom i częstym zapytaniom – otwieramy drugi punkt na mapie Szczecina, w którym będziecie mogli zaopatrzyć się w markowe produkty ze sceny performance i stance.

Markowe felgi, układy wydechowe, dolotowe, wyczynowe układy hamulcowe, turbosprężarki, elementy silnikowe, gadżety motoryzacyjne. Będziecie mogli zobaczyć, dotknąć w naszym sklepie, zainstalować w naszym profesjonalnym serwisie i zweryfikować na naszej hamowni.

Rozwijamy się. Dla Was.

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress