Szczecin Tattoo Convention na MOTOSHOW MAGNOLIA !

Szczecin Tattoo Convention na MOTOSHOW MAGNOLIA !
Swoje stoisko promocyjne zaprezentuje Stowarzyszenie organizujące konwent tatuażu. Dodatkowo Stowarzyszenie ufundowało nagrody dla zawodników Poledance oraz Twerk w wysokości 10 000 złotych.
W dniach 27-28 sierpnia 2016 roku, w portowym mieście Szczecin, odbędzie się wydarzenie, jakiego w historii tego regionu jeszcze nie było. Artyści tatuażu działający na co dzień w różnych studiach połączą swoje siły by pokazać miłośnikom tej sztuki to, co w świecie tatuażu najlepsze.
SZCZECIN TATTOO CONVENTION to dwudniowa impreza zlokalizowana w niepowtarzalnej scenerii industrialno-portowych terenów Łasztowni. Miejsce usytuowane na wyspie, z widokiem na miasto od strony rzeki, z portowymi dźwigami strzegącymi nabrzeża. Tu łączy się historia Szczecina i jego morskie tradycje. A sama Łasztownia staje się miejscem kultowym i jednym z najbardziej charakterystycznych dla Szczecina.
Konwencja organizowana jest przez Szczecińskie Stowarzyszenie Artystów Tatuażu skupiające twórców i pasjonatów sztuki tatuażu. Na swoim koncie mają oni organizację dziesiątek wydarzeń, które na długo pozostają w pamięci ich uczestników.
Szczecin Tattoo Convention to:
– tysiące zwiedzających
– kilkadziesiąt studiów tatuażu
– kilkunastu wystawców związanych z modą, urodą, sztuką
– dwa dni pełne koncertów, pokazów i wystaw
– jedno takie miejsce
27-28 sierpnia – Stara Rzeźnia – Szczecin
ZAPRASZAMY
www.szczecintattookonwent.pl

konwent tatoo

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress