WYŚCIGOWE DNA ZE STAJNI HONDY

WYŚCIGOWE DNA

Przedstawiamy nową Hondę Civic Type R, samochód prawdziwie sportowy, zbudowany z wykorzystaniem naszego wyścigowego DNA, niedoścignionego kunsztu inżynieryjnego oraz dążenia do nieustannego rozwoju. Nasze pragnienie tworzenia samochodów ze sportową duszą przeznaczonych zarówno na tor, jak i do codziennego użytku jest wpisane w DNA Hondy Civic Type R.

To samochód zbudowany dla czystej przyjemności z jazdy, samochód z duszą, samochód, który przyprawi Cię o szybsze bicie serca i dostarczy niepowtarzalnych emocji za każdym razem, gdy wsiądziesz za jego kierownicę.

SAMOCHÓD WYŚCIGOWY DO CODZIENNEJ JAZDY

Ekstremalny na torze, przyjazny na co dzień, zaprojektowany z myślą o osiągach, nowy Civic Type R wygląda sportowo z każdej strony. Płynnie wyprofilowane elementy nadwozia z muskularnymi przetłoczeniami pełnią ważną funkcję aerodynamiczną, optymalizując przepływ powietrza, minimalizując opór i zapewniając precyzyjne prowadzenie podczas jazdy z dużą prędkością.

ZAPROJEKTOWANY Z MYŚLĄ O OSIĄGACH

Pod maską nowej Hondy Civic Type R drzemie 2-litrowy, czterocylindrowy silnik VTEC TURBO, który rozwija moc maksymalną 320 KM i maksymalny moment obrotowy 400 Nm. Nie jest niespodzianką, że tak ogromna moc pozwala rozpędzić samochód w 5,8 sekund od 0-100 km/h i osiągnąć prędkość maksymalną 272 km/h!

Cała ta moc jest przenoszona przez precyzyjną 6-biegową manualną skrzynię biegów z układem kontroli prędkości obrotowych silnika, który zapewnia płynną i intuicyjną zmianę biegów. Ostatecznie moc jest transmitowana poprzez wyjątkowo responsoryjny mechanizm różnicowy o zwiększonym tarciu wewnętrznym, by dodatkowo spotęgować osiągi. Ostatecznym testem osiągów jest oczywiście tor wyścigowy. Nie byle jaki tor, a legendarny niemiecki tor Nurburgring, gdzie wycisnęliśmy z Civic’a Type R ostatnie poty. W rezultacie samochód pokonał czas poprzednika o prawie 7 sekund ustanawiając nowy rekord.

Auto zostanie zaprezentowane na Targach Autoshow w dniach 13-15 października przez firmę GŁUCHY I SPÓŁKA SP.J. przy ul. Białowieska 2. Zapraszamy do salonu.

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress