7 rocznica – geneza MOTOSHOW

Jak było 7 lat temu na MOTOSHOW?
Przypominamy Państwu wydarzenia z 2009 roku. Kawał historii. A co o tym pisała ówczesna prasa? :

„29 maja Deptak Bogusława zamieni się w centrum motoryzacji, zarówno dla wielbicieli dwu jak i jednośladów. Na wydzielonej części Deptaka, zostaną ustawione auta oraz motocykle. Będzie można je obejrzeć, porozmawiać z dealerami i uzyskać odpowiedź na nurtujące „moto-pytania”.
Tego dnia zaprezentują się również szczecińskie fun cluby samochodowe i tuningowane auta. Będzie to wielka atrakcja przede wszystkim dla młodych ludzi lubiących piękne pojazdy i szybką jazdę.
Na ustawionej scenie będą przeprowadzane konkursy, prezentacje i wskazówki dotyczące bezpiecznej jazdy po Szczecinie, oraz wybierzemy najbardziej „odjechane” tuningowe auto. Grill oraz napoje z pianką z pewnością uprzyjemnią czas spędzony na Deptaku. Dealer Mercedes-Benz Mojsiuk zaprezentuje nową E Klasę Coupe na pakiecie AMG, atrakcją będzie między innymi Hot Road Chrysler Prowler z Mikes American Bikes. Pokazy z bezpiecznej jazdy – Podkalicki Team na fiacie Panda z trolejami.
Założenia imprezy:
Termin: 29 maj 2009.
Miejsce: Deptak Bogusława, Szczecin.
Czas trwania imprezy: od godz. 12:00 do godz. 20:00.
Organizator: Agencja reklamowa u.studio.
Patroni medialni: TVP Szczecin, MM Moje Miasto szczecin, Infoludek.pl, Magazyn Motoryzacyjny Ekspert Moto, eXsports.info.”

Impreza się udała, frekwencja dopisała poniżej krótka fot relacja i link do relacji filmowej.

amg

fun

paint

motory

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress