ATV Stunt na MotoShow w mistrzowskim wydaniu

W niedzielę tj. dnia 12 kwietnia 2015 roku na arenie pokazów MTS zobaczymy stund na quadach w wykonaniu wirtuozów : Dyzia i jego grupy ATV STUNT GORZÓW.
Grupa ATV STUNT GORZÓW załozona była w 2009 roku i należy do Stunt Family.
Członkowie:
Dyziu – silnik napędzający całą grupę. Człowiek, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych, jego tekst ” widziałem coś na youtube i zaraz wam pokaże” stał sie już kultowy i kończy się albo efektownym nowym trickiem lub jeszcze bardziej efektownym paciakem. Jako pierwszy w grupie opanował koło siedząc na kierownicy czy stojąc tyłem do kierunku jazdy. Jest to również nasz grupowy mechanik i tuner, którego pomysły często nas bardzo pozytywnie zaskakują.

Wałek – Człowiek, który zawsze nakręca nas pozytywną energią. Do grupy dołączył wpadając na nas podczas jednego z treningów i od początku wiedział ze takiej dawki adrenaliny potrzebuje. Wałek jest specjalistą od jazdy na kole w różny konfiguracjach. Jego skoki po quadzie w trakcie pokazów wywołują wielką wrzawę wśród publiczności. Jego białą LTZ’ę można uznać za stuningowną z dobrym smakiem, a połączenie kolorów to już japońska klasyka.

A co piszą o sobie: Jesteśmy grupą ludzi wpakowaną w motoryzację po same uszy. Nasza przygoda z quadami zaczęła się na długo przed pierwszymi próbami stuntu. Quady służyły nam głównie do wypraw terenowych i weekendowych wypadów na tor. W pewnym momencie przestało to dostarczać nam potrzebną do funkcjonowania dawkę adrenaliny. Wtedy w głowach narodził się pomysł na coś nowego, szybszego, efektowniejszego z duża dawką adrenaliny … i tak chłopaki spróbowali STUNT na quadach i od razu poczuli, że to jest to czego potrzebują. W tym składzie grupa działa od 2009 roku i cały czas stara się rozwijać i podnosić swoje umiejętności.

W trakcie pokazów staramy się dostarczyć widzom jak największą dawkę adrenaliny, motoryzacyjnych emocji oraz dobrej zabawy. Staramy się przeplatać w pokazach elementy szybkiej jazdy na granicy ryzyka oraz wolnych przejazdów, tak aby zaprezentować wszystko to co potrafimy najlepiej. Pokaz naszych umiejętności to kilka wyjazdów 10 minutowych w zależności od upodobań klienta. W trakcie trwania występu pokazujemy ze quad to pojazd, na którym można wykonać przeróżne ewolucje. Podczas szybkich przejazdów można zobaczyć takie triki jak jazda driftem, szybka jazda na kole w różnych konfiguracjach. Podczas wolnych przejazdów wykonujemy wolne przejazdy na kole tak, aby złapać kontakt z publicznością oraz ewolucje w kilku na jednym quadzie. Zawsze staramy się dać z siebie wszystko, aby show, które robimy było na jak najwyższym poziomie. Po pokazach czekamy na publiczność w naszym boksie aby porozmawiać o wrażeniach po przejeździe, zarówno naszych jak i oglądających.

Motto grupy brzmi : odważni nie żyją wiecznie … za to ostrożni nie żyją wcale…

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress