Camp&Trailer z ofertą na MOTOSHOW

Camp&Trailer

Mieszczący się w centrum Szczecina Camp&Trailer, to największy w regionie autoryzowany dealer przyczep kampingowych i towarowych.

Firma specjalizuje się w wynajmie i sprzedaży przyczep towarowych, kempingowych i kamperów. Prowadzi także fachowy, autoryzowany serwis oraz sklep online z częściami zamiennymi, osprzętem i akcesoriami turystycznymi najlepszych producentów.

Camp&Trailer wyróżnia:
Dostępność – wypożyczalnia przyczep czynna 24 h przez 7 dni w tygodniu;
Największy wybór przyczep – ponad 70 przyczep dostępnych na placu;
Wygodny dojazd – znakomite położenie w centrum Szczecina;
Jakość – wszystkie przyczepy są nowe, w idealnym stanie technicznym;
Profesjonalizm – zapewniona fachowa obsługa ekspertów;
Szybki czas obsługi – wypożyczanie przyczep w kilka minut;
Minimum formalności – mniej dokumentacji przy stałych klientach;
Gwarancja najniższej ceny – autoryzowany dealer najlepszych firm w branży.

Przyczepy towarowe

Camp&Trailer jest autoryzowanym przedstawicielem najlepszych producentów przyczep towarowych, t.j.: Brenderup, Koch, Viola , Faro Traiers, Gala BBG. Firma oferuje szeroki wybór przyczep jednoosiowych, dwuosiowych, kontenerów, lawet, przyczep do przewozu sprzętu budowlanego, aż po przyczepy podłodziowe oraz do przewozu quada czy motorów. Większość z nich to lekkie pojazdy do 750 kg DMC.

Przyczepy kempingowe i kampery

Camp&Trailer jest autoryzowanym dealerem marek Adria i LMC. Adria Mobil to jeden z wiodących producentów przyczep i samochodów kempingowych, obecny na rynku dokładnie od 50 lat. Czerwono-granatowe logo na sztandarowych modelach Coral i Aviva, to częsty widok na kampingach całej Europy. Kampery świetnie spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

LMC, należące do Hymer Group, może poszczycić się 60-cio letnią caravaningową tradycją. To kwintesencja niemieckiej jakości i precyzji oraz ogromny wachlarz pojazdów – od 3 po 8-osobowe. Dodatkowo, dzięki zastosowanej technologii LLT, producent gwarantuje 12-letnią trwałość pojazdów. Kampery i przyczepy LMC cechują piękny design i funkcjonalność: przestronne wnętrza, inteligentna kuchnia i ergonomiczna łazienka.

Dopuszczalna masa całkowita każdego z dostępnych w Camp&Trailer pojazdów wynosi 3500 kg, dzięki czemu do ich prowadzenia wystarczy prawo jazdy kategorii B.

Serwis i sklep

Dodatkowo Camp&Trailer prowadzi fachowy, autoryzowany serwis oraz sklep online z bogatą ofertą dostępnych części zamiennych i osprzętu takich marek jak: Knott, AL-KO Kober, Thule Towing System, Taurus, SPP, Forankra-Pol, WAŚ. Można znaleźć tutaj akcesoria do każdego rodzaju przyczep – lampy, pasy, reduktory, hamulce i osie i inne.

W prowadzonym przez Camp&Trailer sklepie online niemieckiej marki Frankana, dostępne są setki różnorodnych akcesoriów turystyczne niezbędne na każdym kempingu czy biwaku, m.in.: przedsionki, namioty, rolety, markizy, meble kempingowe, klimatyzacje, lodówki, ogrzewanie gazowe, sprzęt do grillowania i gotowania, artykuły sanitarne, toalety, umywalki, brodziki itp.

Firma mieści się przy ul. Bohaterów Warszawy 37F, za stacją Statoil

Telefon: 91 886 18 88, 696 091 929,
email: biuro@campandtrailer.pl
www: www.przyczepy-szczecin.pl
Facebook: www.facebook.com/campandtrailer

tail

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress