Skórzana tapicerka taniej niż myślisz …

Nie przejmuj się bardzo wysokimi kwotami, jakich żądają producenci aut za skórzaną tapicerkę i ozdobne detale. Rzemieślnicy wykonają je taniej. I zwykle lepiej! Nie mówiąc o tym, że u rzemieślnika można dopracować i dogadać każde szczegóły kolorystyki, faktury materiały czy nawet jego grubości

Trudno powiedzieć, czy to pozostałość po minionych czasach siermiężnego socjalizmu, czy może rezultat czegoś innego, ale skórzana tapicerka w samochodzie – rzecz dość powszechna na Zachodzie, a za oceanem zupełnie naturalna – wciąż budzi w naszym kraju dość niezrozumiałe podniecenie.

Rzeczywiście, poprawia ona wygląd auta oraz komfort jego użytkowania (ale tylko razem z podgrzewaniem foteli, inaczej w zimie nie zdaje egzaminu,a najlepiej również z klimatyzacją).

Dlaczego, więc nadal bywa najczęściej jedynie obiektem marzeń?

Odpowiedź jest prosta zadbali o oto producenci samochodów…
Za raczej zagadkową „tapicerkę skórzaną z elementami winylu” do modelu S40 Volvo liczy sobie na przykład 7000 zł.
„Skóra” do Mercedesa klasy E kosztuje grubo ponad 10 000 zł, przy czym jest dostępna tylko razem z innymi, niekoniecznie potrzebnymi opcjami.
Tapicerka do modelu hondy wykonana w skórze to kwota równoznaczna z lepszym silnikiem, dodatkowymi kołami lato zima, dopłata do lakieru i aluminiowymi felgami razem wziętymi czyli ponad 12 000 zł…

A to dopiero cennikach bywa jeszcze gorzej – tapicerkę skórzaną oferują jedynie z topowymi silnikami i w najdroższych wersjach. Gdy porównamy koszty jej zakupu z cenami firm tapicerskich, widać od razu, że będzie to dużoooooo tańsze.

Nasza firma zajmuje się szyciem oraz kompleksową odnową zniszczonych tapicerek skórzanych. Jeżeli na fotelach czy kierownicy w Twoim aucie pojawiły się przetarcia, czy drobne pęknięcia naprawimy je i nadamy skórze pierwotny kolor i wygląd, oczywiście jeśli będzie to możliwe. Jeśli nie odnowimy Twojej tapicerki – nasza kalkulacja nowej zaskoczy ciebie…..

1
Co jeszcze oferujemy ? Szeroką gamę usług tapicerskich. Jak wiadomo, tapicerka samochodowa nawet najlepiej konserwowana i zadbana w końcu zacznie się psuć. Jeśli dla właściciela samochodu estetyka jest sprawą ważną, zajmie się renowacją takiej tapicerki od razu gdy zacznie ona tego wymagać. Jeśli kwestia wygody i estetyki schodzi na dalszy plan, auto doczeka się nowej tapicerki dopiero wtedy, kiedy stara zupełnie zniknie lub przestanie spełniać swoją funkcję.

Niezależnie od tego jakim typem właściciela samochodu jesteś, uratujemy tapicerkę w Twoim samochodzie! Stawiamy na kompleksowość, ale wykonamy także pojedyncze małe zlecenia.

2

W bogatym wachlarzu podstawowych usług tapicerskich znajdują się:
Szycie, naprawa, renowacja tapicerki foteli i kanap
Naprawa foteli pneumatycznych
Obszywanie mieszków dźwigni biegów, hamulca ręcznego
Obszywanie podłokietników
Dywany i dywaniki pod wymiar
Oklejanie podsufitek i boczków
Pokrowce samochodowe
Obszywanie kierownic
Zlecenia indywidualne
Tapicerka foteli i kanap samochodowych
Twoje fotele są zniszczone i bardzo brudne? Znudziło ci się dotychczasowe wnętrze i myślisz o odświeżeniu tapicerki? Chcesz nadać wnętrzu swego samochodu nowego wymiaru? Zmień tapicerkę z zakładem tapicerskim TAPICER!
3
Wymiana tapicerki samochodowej to w zasadzie największa wizualna zmiana wewnątrz samochodu na jaką możesz sobie pozwolić. Tapicer samochodowy kompleksowo wykonuje tapicerkę do każdego typu, marki i modelu samochodu. Wykonamy tapicerkę samochodową według twojej wizji lub zaproponujemy coś sami! Zdecyduj jaki kolor oraz jaki materiał chciałbyś umieścić we wnętrzu Twojego samochodu – obszyjemy wszystkie tapicerowane elementy samochodu lub tylko te wskazane przez Ciebie!
4
Obszywanie kierownic
Jeśli kierownica w Twoim samochodzie nadaje się już tylko do wyrzucenia – oddaj ją w ręce prawdziwych profesjonalistów! Nasi specjaliści w zakresie tapicerstwa samochodowego dadzą jej nowe życie!

Wykonujemy obszycia kierownic ze skóry i innych materiałów. Indywidualny projekt i materiał doskonale dopasowany do Twojej kierownicy, wnętrza samochodu i Twoich potrzeb.

Nowa kierownica to nie tylko bezpieczeństwo i estetyka – to przede wszystkim wyższy komfort jazdy i przyjemne podróżowanie. Zapewniamy Państwu kompleksową renowację kierownicy – według wytycznych producenta lub zgodnie z sugestią klienta.

Kompleksowa stylizacja wnętrza
Jeśli chcesz zmienić wizerunek samochodu – zgłoś się do Nas. Zaprojektujemy nowy wygląd wnętrza Twojego samochodu. Oferujemy projektowanie, konstruowanie elementów oraz restaurowanie wnętrza!
5
Dachy Cabrio
Specjalnie dla tych klientów, którzy posiadają samochody w wersji cabrio, w naszym zakładzie tapicerskim wdrożyliśmy technologię wykonywania dachów cabrio. Zajmujemy się produkcją dachów oraz renowacją tych, które już się wysłużyły. Korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości materiałów dostępnych na rynku. Używamy materiałów atestowanych, które doskonale spisują się w każdych warunkach atmosferycznych.

Jeśli chcesz aby dach Twojego samochodu mógł zapewnić Ci schronienie w czasie deszczu – zgłoś się do Nas po nowy dach! Przygotujemy dla Ciebie szczelne, trwałe, piękne i stylowe zadaszenie niezależnie od modelu samochodu!

Naprawa tapicerki samochodowej
Podejmujemy każde wyzwanie – wszystko jest dla Nas do wykonania! Przywieź nam swoje auto, opowiedz Nam o swoim marzeniach i potrzebach, a my zrobimy wszystko co w naszej mocy byś w swoim aucie czuł się jak ryba w wodzie!

Kontakt tel.: (+48) 691 872 912
tapicerstwotrzebiez@gmail.com

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress