Targi Autoshow 2017

13 – 15 października 2017, hala Międzynarodowych Targów Szczecińskich – jedyna taka impreza w mieście

Targi Autoshow odbędą się w Szczecinie w dniach 13 – 15 października w Hali Międzynarodowych Targów Szczecińskich – trzy dni prawdziwego święta motoryzacji. W halach targowych ustawimy stoiska firm z branży motoryzacyjnej, a teren zewnętrzny stanowić będzie arenę pokazów. W tym roku stawiamy na sport i zdrowie.

Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji m.in. pokazy driftu samochodowego, stunt motocyklowy, eliminacje Mistrzostw Polski Car Audio, freestyle motocross, zawody siłaczy z Mariuszem Pudzianowskim, mistrzostwa województwa w Armwrestlingu.  Motoshow, jak co roku będzie otwarciem sezonu motorowego. <- całe do wyrzucenia bo nic z tego nie ma 😀

ATRAKCJE TOWARZYSZĄCE:

MISTRZOSTWA TWERK – WEST COAST QUEEN ’17 odbędą się w niedzielę. Zawodniczki z całej Polski będą konkurować ze sobą pod okiem sędziów. Główna nagroda pieniężna 1000 zł oraz 10 000 w nagrodach rzeczowych.

III OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W SIŁOWANIU NA RĘKĘ– profesjonalne zawody w Armwrestlingu czyli siłowaniu na ręce. Zawody rozegrane zostaną w dużej liczbie kategorii wagowych zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów, którzy zechcą spróbować po raz pierwszy swoich sił przy profesjonalnym stole. Na scenie do  siłowania na ręce nie zabraknie również możliwości spróbowania swoich sił z najlepszymi zawodnikami w kraju i reprezentantami kadry Narodowej. Imprezę poprowadzi wielokrotny mistrz Polski oraz aktualny medalista Mistrzostw Europy – Piotr Szczerba w asyście sędziów klasy międzynarodowej.

Nowością będzie strefa rodzinna, w której powstanie plac zabaw dla dzieci z dużymi samochodami elektrycznymi, grami komputerowymi oraz strefą dla kobiet.

Targi rozpoczną się już w piątek 13 października Wieczorem Premier, podczas którego odbędą się specjalne prezentacje, premiery motoryzacyjne oraz wieczorne jazdy sportowymi samochodami.

Organizatorem targów jest firma u.studio .

osoba do kontaktów z mediami: Adrianna Borys  adrianna@ustudio.pl

strona targów: autoshow.szczecin.pl

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress