15 lecie firmy Rosiak i Syn i specialna oferta aut na MOTOSHOW SZCZECIN

Firma Rosiak i Syn w branży motoryzacyjnej działa od ok. 15 lat. W 2000 r. zaczynaliśmy jako dealer i autoryzowana stacja obsługi Daewoo FSO, a w 2003 r. przekształciliśmy się w Koncesję Renault.

W ciągu niespełna roku firma Rosiak i Syn sp. z o.o. odnotowała znaczące sukcesy nie tylko na rynku lokalnym ale także ogólnopolskim, co pozwoliło jej stać się jedynym w Poznaniu CENTRUM OBSŁUGI FIRM.

Jesteśmy najdynamiczniej rozwijającym się Koncesjonerem Renault w Poznaniu dysponując największą powierzchnią wystawową oraz największym serwisem. Naszym klientom proponujemy kompletną prezentację gamy samochodów Renault w tym pojazdów modyfikowanych i specjalistycznych a także najszerszą gamę usług serwisowych.

W 2006 roku uzyskaliśmy koncesję na sprzedaż marki Dacia i od tego momentu jesteśmy liderem sprzedaży tej marki na wielkopolskim rynku.

W firmie zatrudnionych jest ponad 100 wyszkolonych pracowników, którzy wciąż podwyższają swoje kwalifikacje na specjalistycznych szkoleniach potwierdzanych ogólnoeuropejskimi certyfikatami i dyplomami.

Jako największy i najnowocześniejszy serwis obsługujemy klientów indywidualnych, małe i duże firmy posiadające od kilku do kilkuset samochodów w swoim parku, z którymi jesteśmy związani umową serwisową. Firmy, które obdarzyły nas zaufaniem i wierzą w naszą fachowość to m.in.: ARVAL, Tupperware, Kompania Piwowarska, Poczta Polska, TRANSPOST, Lireco, Fabory, LIMARO i wiele innych.

Świadczymy także usługi powypadkowe i w związku z coraz większą ilością zgłaszanych szkód w naszej firmie uruchomiliśmy jednką z najnowocześniejszych w Wielkopolsce, blacharnię i lakiernię.

Dla klientów korzystających z usług naszego serwisu mamy do dyspozycji ok. 30 samochodów zastępczych, w tym także auta dostawcze.

Potwierdzeniem naszej doskonałej jakości mogą być uzyskane przez firmę liczne certyfikaty i wyróżnienia m.in.: w 2003 firma Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością przyznało nam Certyfikat Najwyższej Jakości; w 2005 znaleźliśmy się w rankingu 100 Najlepszych Firm Wielkopolski a 2007 rok przyniósł nam nagrodę GRAND PRIX Wielkopolskiego Stowarzyszenia Dziennikarzy i Publicystów w kategorii specjalistyczne usługi motoryzacyjne.

Jesteśmy również importerem samochodów dostawczych. W trzech punktach – w Polsce i Niemczech posiadamy w ciągłej sprzedaży ok. 300 samochodów.

Od marca 2008 otworzyliśmy nowy obiekt w Szczecinie przy ulicy Bulwar Gdański 13 . Świadczymy pełen zakres usług w zakresie sprzedaży samochodów Renault i Dacia , oferujemy pełną obsługę serwisu mechanicznego i blacharskiego oraz szeroki dostęp do części zamiennych .

twingo
RENAULT TWINGO – Zawrotnie Zwrotne
Innowacyjna konstrukcja z silnikiem umieszczonym z tyłu,
nowoczesna sylwetka, barwne i pełne życia wnętrze nie przejdą
niezauważone w świecie miejskich samochodów.
Samochód wprost stworzony do jazdy po mieście poprzez
swoją zwrotność umożliwiającą przemykanie najwęższymi uliczkami
i łatwe parkowanie.

clio
RENAULT CLIO – Inspirowane Pożądaniem
Zmysłowa linia, pełen ekspresji przód i mocno zarysowane tylne nadkola
o sportowej linii – Zmysłowość emanująca z każdego detalu.
Spójne ze stylistyką nadwozia wnętrze Renault Clio wywołuje wrażenie dynamiki, nowoczesności i komfortu.
Przyjemność prowadzenia dzięki gamie nowych silników Energy
z systemem Stop & Start, łączących w sobie wysokie osiągi
z oszczędnością paliwa.

captur
RENAULT CAPTUR – Żyj Pełnią Życia
Crossover łączący w sobie wszystko to co najlepsze w trzech różnych kategoriach:
osobowości i funkcjonalności SUV-a, funkcjonalność vana
i przyjemność prowadzenia właściwą dla hatchbacka.
Ze swym dwukolorowym nadwoziem i bogatą ofertą personalizacji,
Captur stawia na oryginalność, aby każdy mógł uczynić z niego odzwierciedlenie własnych pragnień.

Serdecznie zapraszamy .

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress