Aveppi to nowoczesny catering dietetyczny na MOTOSHOW

Aveppi-nowoczesny catering dietetyczny

Nasz oferta skierowana jest do wszystkich tych, którym zależy na utrzymaniu dobrej kondycji fizycznej dzieki produktom wysokiej jakości, ale także dla osób, dla których czas jest bardzo wazny w codziennym zyciu. Dzisiejsza rzeczywistość wymaga od nas spedzania wielu godzin w pracy, która powoduje, że przygotowanie prawidłowo zbilansowanych posiłków, dostosowanych do naszych potrzeb, graniczy z niemożliwym.
Wychodzimy naprzeciw także sportowcom i osobom, które poza obowiązkami rodzinnymi i pracą cenią sobie aktywność fizyczną. Wielogodzinne sesje treningowe ograniczają i tak skromny czas, którym tak oszczędnie dysponujemy. Nasz catering jest idealnym rozwiązaniem. Dzięki Aveppi, możesz skupić się na swoich najbliższych, treningach i drobnych przyjemnościach, na które zasługujesz, oszczędzając nawet do 60 godzin miesięcznie na samym przygotowywaniu posiłków. Osoby zapracowane mogą skorzystać z naszej oferty nie odrywajac się od codziennych obowiazków.
Przygotowaliśmy zoptymalizowane diety, które zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających osób. Nasze posiłki są różnorodne, bogate w naturalne składniki mineralne i witaminy. Prawidłowo dobrane: ilość kalorii i właściwe proporcje, przekładają się bezpośrednio na nasze lepsze samopoczucie, wzmacniając organizm i poprawiając jego funkcjonowanie. W naszej ofercie znaleść można zestawy “All Day” i “Lunchbox”. Dzięki temu możemy zamawiać posiłki na cały dzień lub na wybrane pory dnia (opcja A: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek lub opcja B: obiad, podwieczorek, kolacja). Niezależnie od wybranej opcji, mogą być Państwo pewni , że otrzymacie perfekcyjnie skomponowany zestaw, dopracowany w najmniejszych szczegółach.
Zamówienia prosimy składać poprzez naszą strone internetową www.aveppi.com wypełniając dostepny formularz.

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress