Grupa Bemo Motors na MOTOSHOW

Firma zaprezentuje modele aut marki: Ford, Suzuki, Mitsubishi, Hyundai,Volvo na powierzchni ponad 300 m2. Spodziewać możemy się szeregu premier aut osobowych jak i użytkowych.
Zapraszamy na stoisko Bemo Motors w sobotę i niedziele w godzinach 10.00 – 18.00

Grupa Bemo to jedna z największych w Polsce grup dealerskich, w skład której wchodzi 11 autoryzowanych salonów sprzedaży samochodów takich marek jak Ford, Hyundai, Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Suzuki oraz Volvo znajdujących się w Poznaniu, Szczecinie, Koszalinie, Warszawie i Łodzi.
Działamy na polskim rynku od roku 1993, dzięki czemu możemy pochwalić się długoletnim i bogatym doświadczeniem w sprzedaży i obsłudze samochodów. Wykwalifikowana kadra oraz regularne badanie satysfakcji klienta pozwalają nam gwarantować najwyższą jakość świadczonych usług i spełniać oczekiwania najbardziej wymagających kierowców.
Główna siedziba Grupy Bemo mieści się w Poznaniu przy ul. Mogileńskiej 50.

W skład Grupy wchodzą następujące firmy:

Bemo Motors – Autoryzowany Dealer Ford i Mazda
Salony marki Ford w Poznaniu, Szczecinie, Koszalinie i Warszawie.
Salon marki Mazda w Warszawie

Auto Bruno – Autoryzowany Dealer Volvo
Salon w Szczecinie

Auto Club – Autoryzowany Dealer Hyundai, Mitsubishi i Suzuki
Salon marek Hyundai, Mitsubishi i Suzuki w Szczecinie.
Salon marki Peugeot w Poznaniu.
Salon marki Suzuki w Poznaniu.
Salon marki Suzuki w Warszawie.
Salon marki Suzuki w Koszalinie.

Auto-Studio – Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz
Salon w Łodzi

Auto Galeria
Firma zajmuje się wykonawstwem i montażem specjalistycznych form zabudowy do samochodów osobowych i dostawczych, a także długoterminowym wynajmem samochodów.

W Grupie Bemo funkcjonują także działy sprzedaży pojazdów używanych, wynajmu samochodów w systemie rent a car oraz oddziały ubezpieczeniowe, kredytowe i leasingowe. Przy wszystkich salonach dealerów Grupy Bemo działają również profesjonalne serwisy mechaniczne oraz blacharsko-lakiernicze.
Przez blisko dwie dekady swojej działalności wypracowaliśmy silną i stabilną pozycję rynkową – od wielu lat jesteśmy regularnie notowani na czołowych miejscach listy największych firm dealerskich w Polsce.
W roku 2011 sprzedaliśmy 6075 nowych aut, co uplasowało nas na 3. pozycji wśród polskich grup dealerskich.

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress