Harmonogram targów MOTOSHOW SZCZECIN

HARMONOGRAM MOTOSHOW 11-12 KWIETNIA 2015 ROKU

SOBOTA
WYSTAWCY: Prezentacja na stoiskach
10.00 – 18.00 – auta, premiery, jazdy próbne, akcesoria, asortyment, wyposażenie.

STREFA MOTOKIDS
10.00- 18.00 – kino dla dzieci, strefa gamingowa, auta elektryczne, koparka, malowanie twarzy, baloniarz, warsztaty plastyczne

POKAZY i SHOW ZEWNĘTRZNE:

Atrakcje stałe 10.00-18.00

1. Przejazdy 4 x 4 – OffRoad Factory
2. Pokazy elektronarzędzi
3. Wozy strażackie – pokaz strażacki
4. Dmuchańce dla dzieci, baseny, strzelnica
5. Przejazdy kierowcy rajdowego Łukasza Michaliny
6. Samochodziki akumulatorowe
7. Przejażdżki koparką
8. Symulator dachowania z WORD (sobota)
9. Autobus Krwiodawstwa + grochówka (niedziela)
10. Mistrzostwa Car Audio

godz. 10:30 – Movie – Sky
godz. 10:35 – Zaproszenie do udziału w konkursie „Pitstop Challenge Dewalt” (SCENA)
godz. 10:40 – Skazany na Stunt
godz. 10:50 – Monster Truck
godz. 11:00 – FMX – Darek Kłopot
godz. 11:15 – Pokaz Driftu
godz. 11:25 – Movie – Sky
godz. 11:30 – Skazany na Stunt
godz. 11:40 – Monster Truck
godz. 11:50 – FMX – Darek Kłopot
godz. 12:00 – Movie – Sky
godz. 12:10 – Skazany na Stunt
godz. 12:20 – FMX – Darek Kłopot
godz. 12:35 – Pokaz Driftu
godz. 12:45 – Monster Truck
godz. 13:00 – Ochotnicza Straż Pożarna
godz. 13:15 – KONCERT
godz. 14.00 – Movie – Sky
godz. 14:10 – Skazany na Stunt
godz. 14:20 – Monster Truck
godz. 14:30 – FMX – Darek Kłopot
godz. 14:50 – Pokaz Driftu
godz. 15 – Movie – Sky
godz. 15:10 – Skazany na Stunt
godz. 15:15- FMX – Darek Kłopot
godz. 15:25 – Pokaz Driftu
godz. 15:30 – KONCERT
godz. 16:10 – Movie – Sky
godz. 16:15 – Skazany na Stunt
godz. 16:20 – Monster Truck
godz. 16:30 – FMX – Darek Kłopot
godz. 16:40 – Pokaz Driftu
godz. 16:50 – Ogłoszenie wyników konkursu „Pitstop Challenge Dewalt” (SCENA)

SCENA WEWNĘTRZNA

Zawody Pole Dance MOTOSHOW 2015
10:30 – 11:15 Rozpoczęcie rejestracji uczestniczek i losowanie numerów startowych.
11:15 – 11:45 Rozgrzewka zawodniczek- scena
12:00 Oficjalne otwarcie zawodów, przedstawienie jury
12.15-12.20 układ taneczny zaprezentowany przez zwyciężczynie zeszłorocznych I Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego- Monikę Stachowską.
12:25 Rozpoczęcie zawodów na poziomie beginner (początkującym)- 9 dziewczyn
13:15 Szacowany koniec zawodów na poziomie beginner (początkującym).
13:15 – 14.00 I PRZERWA. BLOK TEMATYCZNY CALIPSO ( zumba, zajęcia mam z dziećmi)
14:00 Rozpoczęcie zawodów na poziomie Intermediate (średniozaawansowanym)
15:00 Szacowany koniec zawodów na poziomie Intermediate (średniozaawansowanym).
15:00 – 15:30 II PRZERWA. BLOK TEMATYCZNY Pure Health & Fitness (zumba, pokaz jatomi fit)
15:30 Ogłoszenie wyników wszystkich konkurencji. Wręczenie nagród i dyplomów-
16:00 – 16:30 Oficjalne zakończenie zawodów.

NIEDZIELA

WYSTAWCY: Prezentacja na stoiskach
10.00 – 18.00 – auta, premiery, jazdy próbne, akcesoria, asortyment, wyposażenie.

STREFA MOTOKIDS
10.00- 18.00 – kino dla dzieci, strefa gamingowa, auta elektryczne, koparka, malowanie twarzy, baloniarz, warsztaty plastyczne

POKAZY i SHOW ZEWNĘTRZNE:

Atrakcje stałe 10.00-18.00

1. Przejazdy 4 x 4 – OffRoad Factory
2. Pokazy elektronarzędzi
3. Wozy strażackie – pokaz strażacki
4. Dmuchańce dla dzieci, baseny, strzelnica
5. Przejazdy kierowcy rajdowego Łukasza Michaliny
6. Samochodziki akumulatorowe
7. Przejażdżki koparką
8. Symulator dachowania z WORD (sobota)
9. Autobus Krwiodawstwa + grochówka (niedziela)
10. Mistrzostwa Car Audio

godz. 10:20 – Movie – Sky
godz. 10:30 – Wjazd Parady motocykli (Akcja Motoserce)
godz. 10:50 – Piramida. Zaproszenie do udziału w konkursie „Pitstop Challenge Dewalt”
godz. 11:00 – Skazany na Stunt
godz. 11:10 – FMX- Darek Kłopot
godz. 11:15 – Pokaz Driftu
godz. 11:20 – ATV Stunt Gorzów + Karting Wit Sur
godz. 11:30 – Monster Truck
godz. 11:30 – KONCERT
godz. 12:00 – Zawody Siłaczy z Mariuszem Pudzianowskim
godz. 12:30 – Movie – Sky
godz. 12:40 – Skazany na Stunt
godz. 12:50 – FMX – Darek Kłopot
godz. 12:50 – Pokaz Driftu
godz. 13:00 – ATV Stunt Gorzów + Karting Wit Sur
godz. 13:10 – Monster Truck
godz. 13:20 – Ochotnicza Straż Pożarna
godz. 13:30 – KONCERT
godz. 14:00 – Zawody Siłaczy z Mariuszem Pudzianowskim
godz. 14:30 – Movie – Sky
godz. 14:40 – Skazany na Stunt
godz. 14:50 – FMX – D. Kłopot
godz. 15:00 – Monster Truck
godz. 15:10 – Pokaz Driftu
godz. 15:20 – ATV Stunt Gorzów + Karting Wit Sur
godz. 15:30 – Koncert Rapera SOBOTY
godz. 16:10 – Movie – Sky
godz. 16:20 – Skazany na Stunt
godz. 16:30 – FMX – D. Kłopot
godz. 16:40 – ATV Stunt Gorzów + Karting Wit Sur
godz. 16:50 – Monster Truck
godz. 17:00 – Piramida. Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród (SCENA)

SCENA WEWNĘTRZNA

I MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ARMWRESTLINGU z Piotrem Szczerbą –
10:00 – 13:00 ważenie i rejestracja uczestników
13.00-13.30- omówienie zasad i reguł , prezentacja klubów i zawodników ( Piotr Szczerba)
13.30-14.30- rozpoczęcie eliminacji w siłowaniu na rękę
14.30-15.00 I PRZERWA BLOK TEMATYCZNY Pure Health & Fitness
15.00-16.30- siłowanie na rękę
16.30-17.00- wręczenie nagród

mapa

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress