Honda CRV z rabatem 14 000 zł . Zapraszamy na stoisko Hondy podczas imprezy.

Honda CRV Styl to zjawiskowy, elegancki i szykowny. Ale styl to jeszcze nie wszystko. Honda CR-V została zaprojektowana w taki sposób, aby sprostać każdej sytuacji na drodze.

Przestrzeń, w której możesz się odprężyć
Rozgość się i odpocznij. To wyjątkowo proste w Hondzie CR-V – przestrzeń i komfort odgrywały jedną z głównych ról w fazie projektowania samochodu. W rezultacie otrzymujesz dużą ilość miejsca dla pięciu pasażerów zajmujących przednie i tylne siedzenia. Możliwość łatwej adaptacji wnętrza umożliwia dowolną konfigurację pojazdu w zależności od potrzeb.

Roczniki 2014 jeszcze do nabycia u dilera Hondy przy ulicy Białowieskiej z rabatem 14 000 zł – liczba egzemplarzy ograniczona.
W 2015 roku Honda CR-V czwartej generacji przeszła gruntowny face lifting. Zmiany dotknęły nie tylko wyglądu, ale przede wszystkim tego, co niewidoczne, ale odczuwalne od pierwszych chwil.

Honda CR-V po face li­ftin­gu będzie dostępna w salonie przy ulicy Białowieskiej na wiosnę.

Hon­da CR-V ma teraz bardziej wyrazisty wygląd. W wer­sji z to­po­wym sil­ni­kiem Die­sla (1.6 160 KM za­miast 2.2 150 KM) i nowym 9-stop­nio­wym au­to­ma­tem jest lżej­sza o 65 kg, co wpły­nę­ło na znacz­ną po­pra­wę wła­ści­wo­ści jezd­nych. Po raz pierw­szy za­mon­tow­ny zo­stał sys­tem in­for­ma­cyj­no-roz­ryw­ko­wy Honda Con­nect z An­dro­idem oraz inteligentny tempomat.

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress