Wygodny podjazd do garażu z naszymi wystawcami to proste !

Nowa nawierzchnia wokoło domu to nie tylko kwestia komunikacji czy estetyki. To także kwestia bezpieczeństwa a także inwestycja na wiele lat, warto więc zadać sobie nieco trudu i starannie ją przygotować.
Czy odpowiednim materiałem na nawierzchnię podjazdu do garażu będzie bruk? A może lepsza okaże się nawierzchnia z kostki? No takie pytania z pewnością odpowiedzą nasi wystawcy oferujący właśnie takie materiały czy usługi.
Pierwszy wystawca to firma KADO.

kado

Firma KADO istnieje od 2002r. Zajmujemy się sprzedażą artykułów niezbędnych do zagospodarowania terenu, m.in.:

– kostka brukowa: betonowa i granitowa
– elementy małej architektury ogrodowej
– kamienie ogrodowe
– ogrodzenia, gabiony
– piach, kruszywa, czarnoziem
– tynki gipsowe i cementowo-wapienne, profile, narzędzia, części i agregaty tynkarskie

Wąska specjalizacja i szeroka gama oferowanych przez nas produktów pozwala nam skoncentrować się na fachowej obsłudze nawet najbardziej wymagających Klientów. Oferujemy kompleksową obsługę poprzez:

– doradztwo techniczne
– wykonanie projektu zagospodarowania terenu
– dostarczenie materiału na budowę
– polecenie zaufanego wykonawcy

Zaopatruje wiele wiodących firm wykonawczych, developerów, jak również Klientów indywidualnych.
Jako jedyni w regionie posiadają status dystrybutora firmy POLBRUK, co jest gwarantem najwyższej jakości w najniższej cenie.

Firma GRYFSTONE to dynamicznie rozwijająca się sieć składów kostki brukowej i kamienia, wykonująca usługi z zakresu sprzedaży materiałów budowlanych, projektowania, wykonania, zagospodarowania terenów zieleni. Nasze projekty trafią zarówno w gusta klientów ceniących sobie tradycyjne rozwiązania, jak i klientów stawiających na nowoczesność i aktualne trendy. Realizujemy zlecenia klientów indywidualnych, jak i zamówienia publiczne. Wykonujemy zlecenia z wielu dziedzin szeroko rozumianego budownictwa. Pozwala to na całkowitą kontrolę prowadzonych inwestycji.

 gryfstone

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress