Zmień kolor auta u wystawcy MOTOSHOW u firmy CARGRAPHICS

Zmiana koloru całego pojazdu wymaga poświęcenia minimum dwóch pełnych dni (przy większych samochodach i złożonych kolorystycznie kombinacjach do 4 dni).

Stylizacja samochodu polegająca na oklejeniu wybranych elementów np. maski, dachu, lusterek czy zderzaków zajmuje z reguły około jednego dnia.

Pojazd przed zmianą koloru powinien być umyty bez woskowania, przed aplikacją folii karoseria jest odtłuszczana i przemywana specjalnym płynem ułatwiającym pozycjonowanie i nanoszenie folii.

Wyklejamy pojazdy w ogrzewanym garażu, w temperaturach rekomendowanych przez producentów folii samochodowych.

W miarę możliwości i potrzeb demontujemy do oklejania poszczególne elementy pojazdu w celu uzyskania najlepszego efektu (kierunkowskazy, lampy, lusterka, klamki, tablice rejestracyjne itp.).

Każdy element karoserii wyklejany jest w całości z jednego kawałka folii. Stosowane przez nas folie mają od 120 do 152 cm szerokości w rolce.

Po oklejeniu pojazdu folia jest wygrzewana w celu uzyskania maksymalnej trwałości i utrzymania zadanych kształtów. Gotowy pojazd rekomendujemy myć na myjniach ręcznych lub bezdotykowych, można też używać wosków zabezpieczających.

Na wykonaną usługę udzielamy 12-sto miesięcznej gwarancji.
Proponujemy także zdobienie pojazdów oryginalnymi ornamentami, znakami, floraliami i grafikami umieszczanymi zarówno na nowych kolorach (szczególnie matowych), jak i na dotychczasowych kolorach Państwa aut.

Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie zaprojektować oryginalny i jedyny w swoim rodzaju wzór graficzny (design) i okleić folią z tym wzorem cały pojazd w technice folii wylewanej z pełno kolorowym wydrukiem (np. centki lamparta, skórę węża, inne motywy zwierzęce, struktury np. plastra miodu i wszelkie inne – tutaj możemy pozwolić sobie na pełne szaleństwo graficzne).

Stosowane przez nas folie to produkty wysokiej jakości najlepszych światowych producentów, o trwałości 5-7 letniej. Są w pełni usuwalne bez szkód na lakierze (fabrycznym), zabezpieczają lakier przed zniszczeniami mechanicznymi.

Pozwalają na dowolny tuning optyczny (dla Panów ;)) lub oryginalną stylizację (dla Pań:)). Dzięki połączeniu unikalnych wzorów i kolorów możemy uzyskać efekty nieosiągalne przy tradycyjnym lakierowaniu pojazdu (np. połączenie bordowej skóry i szczotkowanego aluminium czy złotego carbonu i czarnego matu). Oklejenie folią jest znacznie tańsze od lakierowania i zajmuje mniej czasu.

Zastosowanie folii zmieniających kolor to także pewna alternatywa dla zmiany samochodu – nowy i oryginalny kolor Państwa pojazdu na pewno będzie wyróżniał się na tle innych aut na ulicy i zwracał uwagę kierowców i pieszych.

Gdzie nas znaleźć? Oczywiście na MotoShow 🙂 podczas targów oraz pod adresem:
ul. Swobody 7 (pod estakadą Pomorską przy ul. Gdańskiej)
70-674 Szczecin
tel. 91 488 61 61, kom. +48 602 33 11 03
mail: info@cargraphics.pl

1

2

3

http://targimotoshow.szczecin.pl/wp-content/uploads/2015/03/car-prezentacja-4.jpg

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress