Czy SUV Levante uratuje Maserati ???

Maserati

Koncern Fiat Chrysler Automobiles od dłuższego czasu robi redukcje w swoich markach. M.in. zaprzestano produkcji Lancii, a bardzo duże środki przeznaczono na Alfę Romeo, które jeszcze się nie zwróciły …
Maserati ma ostatnią szansę, żeby odbić się od dna, a także nie podzielić losu Lancii i znaleźć się w stanie zawieszenia.
Czy marka z trójzębem uratuje nowy SUV Levante ?
Patrząc na sukcesy aut typu SUV konkurencji – wymieniając chociażby Audi, BMW – są duże szanse…
To znamienne, że przyszłość marki z tak wspaniałą i bogatą historią zależy tylko od jednego modelu. W dodatku, SUV-a modelu nigdy nie produkowanego przez Maserati.
Dlaczego ta marka jest tak mało popularna szczególnie w Polsce?
W Polsce Maserati nie robi nic dla popularyzacji marki. Inne luksusowe marki przysyłają potencjalnym klientom informacje o swojej ofercie, promują się na targach, konferencjach, na których mogą być potencjalni klienci, a polski importer Maserati nic.
Ponadto – Porsche, Bentley, Mercedes, Jaguar przeciętnemu człowiekowi kojarzą się z jakością. Maserati .. kojarzy się z braku wiedzy dla większości miłośników motoryzacji tylko z Italią.
Czekamy więc niecierpliwie na premierę nowego modeli maserati i mamy nadzieję, że nei będzie to ostatni wypuszczony przez legendę motoryzacji..

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress